Chalupa v Bučině u Vysokého Mýta

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Ubytování


Apartmán 1

Venkovní část chalupy:
U vstupu do chalupy je přístřešek pro dvě osobní auta, dále následuje venkovní zastřešené posezení o 100m2 s krbem na grilování a plně vybavenou kuchyňskou linkou, včetně el. sporáku, lednice a myčky. Součástí tohoto venkovního posezení je také splachovací WC s umyvadlem. Nepřehlédnutelný je určitě venkovní zastřešený zapuštěný bazén o rozměrech 7 x 3,5 metru s osvětlením pro večerní koupání.
Doporučujeme vzít si kola – krásné výlety na kole (Nové Hrady, Toulovcovy Maštale ...) Dovolená strávená uprostřed přírody v klidné části obce Bučina.


Vnitřní část chalupy:
Ubytovací kapacita je 10 osob. Do chalupy se vchází malou předsíní s úložnou skříní. Obytná místnost je s kuchyňskou linkou se základní výbavou, včetně el. sporáku, mikrovlnné trouby a rychlovarné konvice. Dále jsou zde polhodnná pohovka, dvě velkoplošné televize, stůl a židle. U televize je přípojný kabel k internetu (je součástí výbavy) a nebo je možné připojit se přes WiFi. Z obytné místnosti se vchází do sociálního zařízení s WC, umyvadlem a sprchou s teplou vodou. V této spodní části je i společenská místnost s barem, kulečníkem, 2 místa na spaní a 1x přistýlka. V horním patře jsou 3 samostatné pokoje s kapacitou 2 + 2 + 4 místy na spaní.

Apartmán 2
C
halupa se třemi samostatnými pokoji o kapacitě 4 + 2 + 2, celkem tedy pro 8 osob a 2x přistýlka. Dále kuchyň s jídelnou a sociálním zařízením se sprchou. Kuchyň s jídelnou je vybavena el. sporákem, lednicí, rychlovarnou konvicí a nádobím. Jeden z pokojů je vybaven infrasaunou pro 4 osoby.
Apartmán 2 je možné pronajmout i samostatně, apartmány jsou na sobě nezávislé. Při plné obsazenosti jsou oba apartmány propojeny vnitřní chodbou.


Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky