Chalupa v Bučině u Vysokého Mýta

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Ubytování

Apartmán 1

Venkovní část chalupy:
U vstupu do chalupy je přístřešek pro dvě osobní auta, dále následuje venkovní zastřešené posezení o 100m2 s krbem na grilování a plně vybavenou kuchyňskou linkou, včetně sporáku a lednice. Součástí tohoto venkovního posezení je také splachovací WC s umyvadlem. Dřevo na venkovní grilování je k dispozici zdarma. Nepřehlédnutelný je určitě venkovní zapuštěný bazén o rozměrech 7 x 3,5 metru s osvětlením pro večerní koupání.
Doporučujeme vzít si kola – krásné výlety na kole (Nové Hrady, Toulovcovy Maštale
...) Dovolená strávená uprostřed přírody v klidné části obce Bučina.

Vnitřní část chalupy:
Ubytovací kapacita je 10-12 osob. Do chalupy se vchází malou předsíní s úložnou skříní. Obytná místnost je s kuchyňskou linkou se základní výbavou, včetně sporáku, mikrovlnné trouby a rychlovarné konvice. Dále jsou zde dvě rozkládací pohovky, dvě velkoplošné televize, krbová kamna, stůl a židle. U televize je přípojný kabel k internetu (je součástí výbavy) a nebo je možné připojit se přes WiFi. Z obytné místnosti se vchází do sociálního zařízení s WC, umyvadlem a sprchou s teplou vodou. V této spodní části je i společenská místnost s barem, kulečníkem a 2 + 2 místy na spaní. V horním patře jsou 3 samostatné pokoje s kapacitou 2 + 2 + 4 místy na spaní.

Apartmán 2
Stylová kamenná chalupa o třech pokojích a nové sociálním zařízením se sprchou. Apartmán má vybavenou kuchyň s jídelnou (sporák, lednice, rychlovarná konvice a nádobí). Velký pokoj s krbem a televizí s možností 2 + 2 místy na spaní. Dále jeden pokoj samostatný s možností dvou míst na spaní. Využít se dá při větším počtu zájemců o apartmán 1 jako ubytování v úplném soukromí.
Apartmán 2 je možné pronajmout i samostatně, apartmíny jsou na sobě nezávislé.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky